All-In-One Dönüşüm Optimizasyonu Paketi

Freshmarketer ile son derece sağlam dönüşüm optimizasyonu teknikleriyle
web sitesi ziyaretçilerinizi dönüştürün.

Freshmarketer - Dönüşüm Optimizasyon Yazılımı

  • Tek bir pakette ihtiyacınız olan tüm araçlar.
  • Süreçlerinizi istediğiniz zaman takip edin.
  • Chrome eklentileri ile daha fazlası..

Neden Freshmarketer ?

Dinamik ısı haritalarını kullanarak ziyaretçi davranışlarını analiz edebilirsiniz.

Dinamik ısı haritalarıyla, web sitenizdeki slider, açılır menü gibi hareketli öğeler de dahil olmak üzere her tıklamayı ve kaydırmayı izleyebilirsiniz.

Freshmarketer’ın görsel düzenleyicisiyle birlikte web sayfalarınızı kolayca iyileştirebilirsiniz.

Freshmarketer’in görsel düzenleyicisiyle, web sayfalarınızı teknik uzman olmadan bile kolayca düzenleyebilirsiniz. Metin değişikliklerinden görüntü ve dinamik öğelere kadar bir çok değişikliği anında yapabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizle tanışın ve doğrudan geri bildirim alın.

Web sitenizi ziyaret eden kişilerle anket yaparak iletişim kurabilirsiniz. Gerekirse anketlerinizi web sitenize uygun olacak bir şekilde rengini düzenleyebilirsiniz. Gerçektende bu kadar basit.

Farklı kitle kesimlerine kişiselleştirilmiş deneyim sağlayın.

Belirlediğiniz bir takım özellikler veya davranışlarla eşleşen ziyaretçiler hedefleyebilir ve bu doğru insan grubundan dönüşüm elde edebilirsiniz. Ziyaretçilerinizi coğrafi konum, dil, sayfa ziyaretleri, cihaz türleri ve daha fazlasına göre hedefleyebilirsiniz.

Diğer araçlarla sorunsuzca uyum sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi verilerinizi tek bir yerde senkronize edebilmek için güçlü web servisleriyle bağlantı kurabilirsiniz. Ziyaretçilerinizle ilgili daha detaylı verilerinden yararlanmak için Google Analytics ve e-ticaret platformlarına bağlanabilirsiniz.

Bizi eşsiz yapan şey nedir?

1. İhtiyacınız olan tüm araçlar tek bir pakette.
Farklı araçlar üstünde çalışarak zaman ve paranızı kaybetmeyin. Web sitenizle ilgili ihtiyacınız olabilecek analiz, kişiselleştirme ve iyileştirme gibi tüm unsurları tek bir yerden ulaşın.

 

2. Chrome uzantısıyla daha fazlasını yapın.
Chrome uzantısıyla yalnızca iki dakika içerisinde deneme oluşturabilir, internete ulaşabildiğiniz her yerden de tek bir tıkla denemelerinizi yönetebilirsiniz.

 

3. Her şeyi gerçek zamanlı olarak izleyin.
Web sitenizdeki ziyaretçi eylemini yakalayabilir ve kullanıcı yolculuğunu gerçek zamanlı olarak oluşturabilirsiniz. Her tıklamayı, kaydırmayı, dönüştürmeyi ve sürükle bırakı izleyerek asla hayal edilmeyen öngörüleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Deneyin, kullanın, farkı görün!

Freshmarketer’in, teknolojik ve kuvvetli dijital pazarlama dünyasında keşfe çıkın. Çok yönlü web dönüşüm yazılımının, Isı haritaları, Test ve Analizler, Raporlama, Formlar, Entegrasyonlar ve diğer birçok özelliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Ücretsiz denemenizi başlatmak ve bir an önce Freshmarketer imkanlarını tanımak için demonuzu hemen başlatın. Kullandıkça öğrenin, avantajları deneyimleyin.

Freshmarketer’in bütçenize uygun çözümleriyle tanışın. Kurulum veya donanıma para vermeden, kullandıkça ödeyeceğiniz harika bir sistem sizi bekliyor. Sınırsız ücretsiz kullanım ile ihtiyaçlarınıza uygun lisans ücretlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Freshmarketer Web Dönüşüm Yazılımını bir de Freshmarketer Türkiye ekibinden dinleyin. Aşağıdaki linke tıklayın, uzmanlarımızı sizinle iletişime geçip işletmeniz için en doğru plan ve çözümler size yardımcı olsunlar.