All-In-One Dönüşüm Optimizasyonu Paketi

Freshmarketer ile son derece sağlam dönüşüm optimizasyonu teknikleriyle
web sitesi ziyaretçilerinizi dönüştürün.

Dinamik Bir Web Sitesi İçin Faydalı Isı Haritaları

Freshmarketer, ziyaretçilerinizin tıklamalarının bir özetini sağlar ve fazladan bir kod içermez. Böylece hiçbir detay asla gözünüzden kaçmaz.

Geleneksel Isı Haritalarının Ötesine Geçin

Web siteleriniz interaktifken neden ısı haritalarınız olmasın?Her ısı haritası tıklaması gerçek zamanlıdır, bu nedenle analizler için saatler veya günler beklemeniz gerekmez. Web sitenizin tüm etkileşimli öğelerinde fare hareketlerini örneklenmiş veriler olmadan izleriz.

Scrollmaps ve Clickmaps

Ziyaretçilerinizin web sitenizi nasıl dolaştığını ve nelere tıkladığını görmek ister misiniz? Nelere dikkat etmeniz gerektiğine veya sitenizdeki içeriklerin yeniden düzenlenip düzenlenmemesi gerektiğine karar vermenize yardımcı olacak bir sistem.

Bir Isı Haritası Çoklu Sayfa

Aynı şablon tasarımına sahip web sayfaları için konsolide ısı haritaları alın (Örn: e-ticaret web sitesi). Isı haritalarında akıcı bir şekilde, erişilebilir ara yüzümüz ile saniyeler içinde harekete geçin.

Versiyonlar İçin Isı Haritaları

A / B testlerini ısı haritalarıyla birleştirmek varken neden iki farklı analizle zaman kaybedesiniz? Hangi versiyonunuzun daha iyi çalıştığını görmek için güvenilir sonuçlar elde edin.

Cihaza Özgü Isı Haritaları

Freshmarketer, cihaz türlerini otomatik olarak algılar ve masaüstü, mobil ve tablet için uygun ısı haritaları oluşturur.

Versiyonları Gerçek Zamanlı Optimize Edin

Fikirlerinizi kapsamlı raporlar ve veri segmentleriyle test edin, hedefleyin ve doğrulayın. Hala daha fazla veriye mi ihtiyacınız var? Daha ayrıntılı bilgiler için Google Analytics ile entegre edin.

Versiyonlarınız, Tam İstediğiniz Gibi!

Kullanımı kolay WYSIWYG görsel editörümüz ile anında web sayfanızın varyasyonlarını yaratın. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli düzenleme seçenekleriyle sayfanızda değişiklikler yapın.

Odaklanmış Test İçin Hedefleme ve Segmentasyon

Freshmarketer, ziyaretçilerinizin önemsediğiniz her davranışsal özelliğini toplar. Her kullanıcıya benzersiz bir bakış açısı ile doğru kitlelerden doğru dönüşümler alır.

Tıklama Sayılarıyla Yetinme! Geliri Ölç!

Gelir izleme hedefi ile, her tıklamanın oluşturduğu parasal değeri bulun. Geliri izlemeye başlamak için ‘Gelir’ olarak hedef ekleyin. Bazen para önemlidir!

Bypass Giriş Ekranları

Chrome eklentisiyle, web sayfalarının çeşitlerini oluşturun ve A / B testi ile bunları giriş yapmadan test edin.

Gruplar Halinde Test Yapmak Kolaylaştı

Benzer bir tasarımı paylaşan sayfaların URL’lerini girin ve bunları Basitleştirilmiş Düzenli İfadeler (Regex) hedefleme seçeneği ile yükleyin.

Sorgu Etiketlerinin Bozulmamış Halde Tutulması

Gelen istekleri, orijinal sayfanızdan varyasyonlarınıza sorgu parametreleriyle kolay bir şekilde yönlendirin. Bu, sitenizdeki trafikle ilgili değerli bilgileri kaybetmemenizi sağlar.

Entegre Isı Haritaları

Her bir split URL testi varyasyonu için ısı haritalarını kullanın. Dönüşüm verisini popüler noktaların görselleştirmeler İle artırın.

Her Şeyi Yakala

Kullanıcıların web siteniz ile nasıl etkileşimde bulunduğunu izleyin ve her tıklama, fare hareketi veya sayfa geçişini gerçek zamanlı olarak yakalayın.

Güçlü Hedefleme

Birden çok kitle segmentine ve özelleştirilmiş javascript özelliğini kullanarak oturumları kaydedin ve oturumlarınızın spam’a maruz kalmasını önleyin.

Gelişmiş Veri Gizliliği

Freshmarketer, kredi kartı ve şifreler gibi sayfadaki hassas bilgilerin oturum sırasında kaydedilmesini veya görüntülenmesini otomatik olarak maskeler. . Ayrıca kullanıcını belirlediği hassas alanları da gizleme özelliğine sahiptir.

Ziyaretçilerin Ayrıldığı Noktayı Bilin

Huniler, çok sayfalı bir web sitesinde ziyaretçilerin nerede etkileşimi bıraktıklarını tam olarak belirlemenize yardımcı olur. Giriş sayfanızda kaç ziyaretçiye ulaştığınızı ve kaçının ödeme yaparak siteden ayrıldığını analiz edin.

Web Siteniz Dinamik, Neden Hunileri Değil?

Eskiden, benzersiz bir URL’si olmayan sayfalar testlerde izlenemezdi. Sanal sayfa görüntüleme ile, web sayfanızın pop-up’lar veya yer paylaşımları aracılığıyla açılan sayfalar gibi ek etkileşimlerini de takip edin.

Adımları Tekrar İzleme

Bazen, hangi adımlarda hangi dönüşümlerin sağlandığını bilmeniz gerekir. Yeniden sıralama seçeneğiyle, önemli yolların permütasyonlarını ve kombinasyonlarını oluşturun ve ziyaretçi yolculuğunuz hakkında şaşırtıcı bilgiler edinin.

Gelişmiş Hedeflemeyle Yüksek Değer

23 özel kitle segmenti ile kişiselleştirilmiş deneyimler oluşturun. Mantıksal işlemleri kullanarak karmaşık hedef kitleler için en uygun web içeriğini hazırlayın.

Anlamlı Dönüşümler

Gerçek zamanlı bir raporlar her zaman güzeldir. Deneyime özel veya hedefe dayalı raporlar oluşturun ve gerçek satışa dönüşüm oranını ölçün.

Proaktif Önizlemeler

Kampanyanın kitlenize nasıl görüneceğinin canlı bir ön izlemesini görün ve kişiselleştirilmiş kampanyalarınızı yayınlayın.

Tek Kurulum! Beş Gerçek Zamanlı Rapor.

Web formunuzun sorunlu noktalarını anında beş harika raporla tanımlayın. Tereddüt zamanını, terk etme oranını, düşmeyi, formda harcanan zamanı, düzeltme oranını ve çok daha fazlasını ölçün.

Alan Analiz

Sadece form sayfasının URL’sini ekleyerek her form alanının dönüşümle ilgili kritik bilgilerini alın ve gerisini biz halledelim.

Bırakma Raporu

Form bırakma raporu, form gönderiminin etkinliğini ölçmenizi sağlar. Ziyaretçi formu terk etmeden önce en son yazılan alanı görün.

Tereddüt Zaman Raporu

Ziyaretçilerin doldurmak için tereddüt ettikleri form alanlarını tanımlayın. Doldurulması gereken alana dair düşünme veya belirsizlik içinde geçen zamanı belirleyin.

Rapor Doldurma

Freshmarketer’in form dolum raporu, hatalı ve belirsiz form alanlarını tanımlamaya yardımcı olur. Ziyaretçiler tarafından yapılan yeniden doldurma sayısı arttıkça, alan daha fazla kafa karıştırıcıdır.

İstediğiniz Şekilde Uyarlayın

Anketlerinizin görünümünü ve hissiyatını, web sitenize uygun, kullanımı kolay renk paleti ile eğiştirin.

Doğru Zamanda Anket

Anketlerinizi doğru anda tetikleyerek, ziyaretçilerin dikkatini çekin. Ziyaretçilerinize çıkış anketleri oluşturarak web sitenizden ayrılmalarını engelleyin.

Net Tavsiye Puanı

Ziyaretçinizin ürün veya hizmetinizi önerme konusundaki istekliliğini anlayın. Bu, web sitenizin ziyaretçilerinin, memnuniyetini ve sadakat yüzdesini anlamanıza yardımcı olur.

Kitlenin Fikrini Anla

Her soru türü için, ziyaretçilerinizin yanıtlarının kalıplarını kelime bulutu, çubuk grafik ve gösterge tablosu biçiminde alın.

Deneyin, kullanın, farkı görün!

Freshmarketer’in bütçenize uygun çözümleriyle tanışın.
Kurulum veya donanıma para vermeden, kullandıkça ödeyeceğiniz harika bir sistem sizi bekliyor. Sınırsız ücretsiz kullanım ile ihtiyaçlarınıza uygun lisans ücretlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Freshworks Web Dönüşüm Yazılımını bir de bizden dinleyin.

Aşağıdaki linke tıklayın, uzmanlarımızı sizinle iletişime geçip işletmeniz için en doğru plan ve çözümler size yardımcı olsunlar.