Satış ekibinizin daha iyi bir CRM'ye ihtiyacı var !

Freshsales CRM ile ekibiniz artık puanlama, dahili telefon, e-posta, etkinlik oluşturma ve daha fazlasını kullanabilir.

Tam Donanımlı satış CRM’iniz.

  • FreshSales CRM ile satış süreçlerinizi; müşterileriniz ve müşteri adaylarınız ile kurulacak her türlü etkileşimi tek bir görünümde takip edin.
  • Satış sürecinizde hızlı ve etkili sonuçlara ulaşın.
  • Müşteri adayı skorlama, raporlar ve anketler ile doğru etkileşimler yaratın.

Web sitenizdeki tüm ziyaretçileri satış fırsatı olarak yakalayarak, etkileşimlerine göre gruplandırın. Onları doğru satış temsilcilerinize atayın ve ilginiz ile müşteri sayınızı artırın.

360 ° Müşteri Görünümü

Müşterilerin profillerine erişerek, temas noktalarını (web sitesi, ürün, etkileşimler, randevular, yazışmalar gibi) tek bir ekrandan izleyin.

Puanlama

Müşteri adayı puanlama kriterlerini kullanarak hangi adayın satışa daha yakın olduğunu belirleyin. Veri destekli analizlerle önceliklerinizi belirleyin.

Bölgeler

Satış ekibinizi bölgelere göre gruplandırarak çalışın. Daha fazla anlaşmayı kapattığınız alanlara odaklanın.

Otomatik Müşteri Adayı Atama

Yeni gelen bir müşteri adayını, bölge veya uzmanlığa göre doğru satış temsilcinize bırakın CRM’iniz otomatik olarak atasın.

Randevular, Görevler, Notlar ve Dosyalar

Müşteri randevularını, yapılması gereken süreçleri planlayın. Hızlı notlar alın ve ortak çalışmanın kolaylığıyla tanışın.

Akıllı Form

Web sitesinden doldurulacak herhangi bir form otomatik olarak Freshsales’te yeni bir potansiyel olarak eklensin.

Otomatik Profil Zenginleştirme

Manuel veri girişine veda edin! Satış CRM’de bir müşteri adayı eklendiğinde bırakın verileri CRM’iniz otomatik olarak güncellesin.

Doğru fırsatlara odaklanın, daha hızlı kapatın!
Satış süreçlerinizi (Pipeline) iyi yağlanmış bir gelir motoruna dönüştürün – fırsatları daha hızlı organize edin, analiz edin, önceliklendirin ve kapayın.

Görselleştirilmiş Süreçler

Tek bir ekrandan satış fırsatlarınızı izleyin, sıralayın, filtreleyin.

Bir Bakışta Anlaşma Durumu

İnceleme altında kaç fırsat var? Bu anlaşmaların değeri nedir? Hepsine tek bir görünümde hakim olun.

``Sürükle ve Bırak`` Düzenlemeler

Basit sürükle ve bırak kullanımlarıyla ilgili süreçlerinizin kontrolünü ele geçirin. Dosya dolabını organize etmek gibi.

Eylem Odaklı Takipler

Fırsatlara ait kontrol panelinden doğrudan çağrı yapın ve e-posta gönderin. Harekete geçmek için her bir anlaşmayı tıklamak zorunda değilsiniz.

Çoklu Pipeline'lar

Farklı satış süreçleriyle farklı pazarlarda farklı ürünler mi satıyorsunuz? CRM’de birden fazla pipeline oluşturun ve her anlaşmayı takip edin.

Anlaşma Yaşı

Anlaşmaları kapatmak için zamana dayalı raporlar oluşturun. Satış sürecinizi optimize edin ve temsilcilerinizin performansını artırın.

Hareket Halindeyken Fırsatları Takip Edin

Android ve iOS için Freshsales mobil CRM uygulamasıyla anlaşmalarınızı her yerden takip edin.

Ziyaretçilerinizi gerçek zamanlı olarak tanıyın.
Ziyaretçilerinizin aktivitelerinden gerçek zamanlı analizlerle anında haberdar olun.

Web Sitesi ve Uygulama İçi Takibi

Müşteri adaylarınızın hangi kanallardan hangi ürünlerinizle ilgilendiğini etkili bir şekilde anlayın.

Etkinlik Zaman Çizelgesi

Adaylarınızın web aktivitelerini analiz ederek satış ekibinizin iletişime geçmek için doğru zamanları anlamasına yardımcı olun.

Davranış Tabanlı Segmentasyon

CRM’si tarafından toplanan verileri kullanarak, bir adayın faaliyetlerini bölümlere ayırın ve şirketinizle etkileşimleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

İleri Düzey Puanlama

Hangi adayların satışa yakın olduğunu anlayabilmenizi sağlayan puanlama aracıyla önceliklerinizi düzenleyin.

CRM’inizden hızlı, kaliteli aramalar yapın.
CRM üzerinden aramalarınızı yapmaya başlayın. Otomatik arama kayıtlarıyla, Freshsales’teki her çağrı yakalanır; Ayrıca, Freshsales dışında aldığınız aramaları manuel olarak da kaydedebilirsiniz.

Aramak İçin Tek Bir Tıklama

Ekstra yazılım / donanım maliyeti olmadan, sadece Freshsales içinden tek bir tıklama ile çağrıları yönetin.

Tüm Konuşma Geçmişi

Tüm konuşmalarınızı tek bir yerde görüntüleyin.

Takımınıza Numara Atama

Freshsales’in içinden yerel ve ücretsiz numaralar satın alın ve onları satış temsilcilerinize atayın, böylece hemen aramaya başlayabilirler.

Çağrıları Otomatik Olarak Kaydet

Arkanıza yaslanın ve bırakın CRM tüm gelen ve giden çağrıları otomatik olarak kaydetsin. Hatalı arama kayıtları hakkında endişelenmeyi bırakın.

Karşılama ve Sesli Posta Mesajlarını Kişiselleştirin

Freshsales içinde sesli posta mesajı veya bir tebrik mesajı yükleyin ve kaydedin. Hatta sesli posta mesajınızı yazın ve Freshsales’ın bunu sese dönüştürmesine izin verin.

Telefon Etkinliği Raporları

Her bir satış temsilcisi tarafından belirli bir zaman aralığında kaç tane arama yapıldığını öğrenin. Ekibinizle paylaşabileceğiniz çizelgeleri ve tabloları hızla oluşturun.

Manuel Arama Kaydı

Bir müşteri kişisel numaranızı aradığında, Freshsales’te aramayı günlüğe kaydedin, mevcut bir kurula eşleyin veya yeni bir müşteri adayı oluşturup not ekleyin — hepsi aynı ekranda.

Çağrı Transferi

Aramaları gerçek zamanlı olarak aktararak ekibinizdeki doğru kişilere rehberlik edin. Kime aktarılacağından emin değilseniz, aramayı bölgelere göre de aktarabilirsiniz.

Fark yaratan E-postalar!
Özel e-postalar oluşturarak adaylarınız ile etkileşime geçin. Satış ile ilgili tüm kampanyalarınızı otomatik hale getirin. Raporlar ve analizlerle E-Postalarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarın.

2 Yönlü E-Posta Senkronizasyonu

E-postaları Freshsales’den veya e-posta istemcinizden gönderin ve her iki uygulamanın da gönderilenler klasöründe e-postayı bulun.

E-Posta İzleme

E-postalarınızı kimin açtığı kimin tıkladığı gibi bilgileri alın bir sonraki hamlenizi en iyi şekilde planlayın.

Satış Kampanyaları

E-posta kampanyalarınız için başka araçlara bağlı kalmaya son. Tüm kampanyalarınız CRM’inizden takip edin.

Şablonları Kişiselleştirin

Oluşturacağınız e-posta şablonlarıyla hem zaman kazanın hem de müşterilerinize kişiselleşmiş iletişim deneyimi yaşatın.

Satışta İlk Gelen Kutusu

Müşterileriniz veya adaylarınızdan gelen ve o an cevaplayamadığınız e-postalar için ‘Yanıt Bekliyor’ özelliği kullanın.

Ekip Gelen Kutusu

Ortak bir gelen kutusuyla, satış temsilcilerinizin birbirlerinin cevapsız e-postalarını görmelerini sağlayabilir, aynı süreçlerde ortak bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

Satışlarınızı ayrıntılı raporlarla analiz edin ve öngörülerinizi arttırın.
Satış süreçlerinizin her aşamasını analiz eden raporlama özellikleri sayesinde ekibiniz, hedefleriniz ve kampanyalarınız hakkında bilgilerinizi stratejilerinize yansıtın.

Özelleştirilmiş Raporlar

Müşterilerinize, satış rakamlarınıza ve satış temsilcilerinize dair grafikler ile raporlar oluşturun, kontrolü elinize alın.

Görsel Satış Raporları

CRM içerisinden net ve ayrıntılı raporlar alın. Çeşitli grafikler ve tablolar arasından seçiminizi yapın.

Gelir Analizleri

Satış temsilcileri, bölgeler, kaynaklar, kampanyalarınız hakkında veri destekli satış stratejileri oluşturun ve daha iyi satış rakamları elde edin.

Rapor Kontrol Paneli

Raporları tek bir ekranda görüntüleyin. Pano şablonlarını kullanın veya kendinizinkileri oluşturun.

Satış Döngüsü ve Hız Raporları

Ekibinizin satışa hazır potansiyel müşterileri, ödeme yapan müşterilere ne kadar sürede dönüştürdüğünü öğrenin. Ayrıca temsilcilerinizin hangi aşamalarda sıkıntı yaşadığını öğrenin.

Satış Etkinliği Raporları

Satışları, temsilcilerinizin etkinliklerine göre değerlendirin. Gönderilen e-postalara, yapılan çağrılara, zamanlanmış randevulara ve tamamlanan görevlere dayanan raporlarla verimliliğinizi arttırın.

Trend Çizgisi Raporları

Satışları zamana göre değerlendirin. Haftalık, aylık, üç aylık ve yıllık zaman dilimlerindeki anlaşma eğilimlerini tanımlamak için raporlar oluşturun.

Raporlama Zamanlaması

Rapor oluşturmak için günlük, haftalık gibi tekrar eden rutinler oluşturun. FreshSales sizin için halletsin.

Akıllı İş akışlarıyla az çaba ile çok iş bitirin.
Sıradanlaşmış aktiviteleriniz için zaman harcamayın. Saat gibi çalışan iş akışı otomasyonları oluşturarak, sizin için önemli olan etkinliklere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Alan Güncelleme

CRM’de rutin alan güncellemelerini otomatik olarak yapın.

Takip Görevleri Atama

Satışçılarınza takip görevleri ve önemli olaylar veya kontrat yenilemeleri için görevler atayın; hiçbir işinizi takipsiz bırakmayın.

Otomatik Mailler Gönderin

CRM’e yeni bir müşteri adayı geldiğinde hazırlayacağınızı şablonlar üzerinden kuracağınız iş akışlarıyla bırakın maillerinizi CRM göndersin.

Diğer Uygulamalarla Bağlama

Webhooklar yardımıyla Destek ve muhasebe yazılımlarınız İLE bağlantı kurun. Bütün işlerinizi CRM’iniz üzerinden halledin.

Ofis dışındayken de satışlarınız sizinle!
Satışlarınızı akıllı telefonunuzdan takip edebilir, toplantılar düzenleyebilirsiniz.

Her Yerden Satın

Akıllı telefonunuzdan potansiyel müşterilere, fırsatlara geniş anlamda bakabilir, her yerde satış yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akıllı Telefonuzundan Gün Planlayın

Toplantı görüntülemek, planlamak,e-posta göndermek gibi tüm işlemlerinizi CRM’iniz üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Freshsales uygulamasından Uber rezervasyonu bile yapabilirsiniz.

Bildirimleri İle Bağlı Kalın

Yeni bir potansiyel müşteri, anlaşma veya görev size verildiğinde bildirim alın. Yaklaşan bütün işlerinizle ilgili hep hazır olun.

Notlar, Görevler ve Randevular

Toplantıdayken bile not ekleyin ve takip görevlerini ayarlayın. Bir sonraki randevunuzu da hızlı bir şekilde programlayın.

Çağrıları Kaydet ve Notlar Ekle

Tüm aramaları günlüğe kaydedin, bunları müşteri adaylarınıza / kişilerinize / hesaplarınıza / anlaşmanıza göre haritalayın ve notlarınızı mobilden ekleyin.

Favori uygulamalarınızı Freshsales ile entegre edin:
Freshsales’i diğer iş araçlarıyla entegre ederek gelir elde edin. Freshsales, favori uygulamalarınızdaki verileri bir araya getirmenize yardımcı olur, böylece tek bir çatı altında her aracın en iyisini elde edersiniz.

Freshdesk

Freshdesk destek biletlerini Freshsales’ten yaratın ve değiştirin. Ayrıca, özel alanlar dahil olmak üzere tüm alanları kapsayan Freshsales ve Freshdesk arasında 2 yönlü iletişim senkronizasyonu ayarlayın.

Freshchat

Taleplerinizi Freshsales’ten ayrılmadan iletin; CRM’de sohbetten otomatik olarak yeni müşteri adayları oluşturun.

Segment

Web sitenizdeki / ürününüzde potansiyel müşterilerin etkinliklerini izlemek için Segment’i mi kullanıyorsunuz? Bu verileri Freshsales’e yönlendirin ve potansiyel müşterilerinizi CRM’inizden takip edin.

Google Takvim

Takviminiz ile CRM arasında geçiş yapmayı bırakın. Randevuları ayarlayın ve takviminizi Freshsales’ten yönetin. Toplantıları ilgili kişilerle de eşleyebilirsiniz.

Zapier

MailChimp, Google E-Tablolar ve daha fazlası gibi uygulamalarla Freshsales’i Zapier üzerinden bağlayarak iş akışlarınızı otomatikleştirin. Verilerinizi senkronize edin ve tek noktadan yönetin.

Web İçin Freshsales

Web sitenizin ziyaretçisini gerçek zamanlı olarak izlemek için Freshsales’deki Javascript, Ruby, Java, PHP ve Python kitaplıklarını kullanın.

MailChimp

Tüm potansiyel müşterileriniz MailChimp’te ise, bunları otomatik olarak Freshsales’e bağlayın. (Sıfır manuel veri girişi)

HubSpot Pazarlama

HubSpot pazarlamayı Freshsales CRM ile entegre ederek pazarlama ve satış ekiplerinizi bir araya getirin. Potansiyel müşterileri senkronize senkronize edin, hedef odaklı kampanyalar planlayın!

Deneyin, kullanın, farkı görün!

Freshsales’in bütçenize uygun çözümleriyle tanışın.
Kurulum veya donanıma para vermeden, kullandıkça ödeyeceğiniz harika bir sistem sizi bekliyor. Sınırsız ücretsiz kullanım ile ihtiyaçlarınıza uygun lisans ücretlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Freshworks CRM Sistemini bir de bizden dinleyin.

Aşağıdaki linke tıklayın,uzmanlarımızı sizinle iletişime geçip işletmeniz için en doğru plan ve çözümler size yardımcı olsunlar.