Freshservices IT Destek Yazılımınız !

Kullanışlı IT Servis Yönetim Yazılımı Freshservices İle Sağlam Kararlar Alın.

En kolay Bilgi İşlem aracı!

Bilgi İşlem yapınızı akılcı, kullanımı kolay, bulut tabanlı FreshService ile modernize edin.

İşiniz ile teknik servisiniz arasında bağlantı kurun:
Basit, verimli, saat gibi çalışan ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre tamamen kişiselleştirilmiş bir IT sistemi kurun.

Olay Yönetimi

E-posta, self servis portalı, veya telefonla ya da şahsen toplanan ticketları çözme kavuşturun. Takip edin, öncelik verin, atayın ve otomatikleştirin.

SLA Yönetimi

Farklı çalışma saatlerine veya ticket kategorilerine göre görev süreleri oluşturmak için birden fazla SLA kuralı ayarlayın. Ticketları önceliklerine göre kolayca çözümleyin.

Bilgi Yönetimi

Olaylarınız için çözümler oluşturun, bunları otomatik olarak bilgi tabanı makalelerine dönüştürün ve hazır yanıtlarla benzer isteklere yanıt vererek verimliliği artırın.

Servis Kataloğu

Kullanıcı dostu servis kataloğu aracılığıyla farklı departmanlar için birden çok hizmet sunun, böylece kullanıcılar zaman kaybetmeden isteklerini iletip çözüme kavuşsunlar.

Self Servis Portalı

Kullanıcıların, sorunlarına yönelik ticketlarını size yöneltmeden bilgi tabanından çözümler aramalarını sağlayın ve doğrudan özelleştirilebilen destek portalından isteklerinin çözülmesine izin verin.

Takım Toplanması

Takım arkadaşlarınızla aynı ticket içinde bir konuşma başlatın. Basit bir sohbet programı üzerinden daha iyi işbirliği yapın.

Otomasyon

Yinelenen çalışmalarınızı yürütmek için basit otomasyon işlevlerini ayarlayın ve FreshService’in yeteneklerden yararlanın. Ticketları önceliklendirin, sınıflandırın, atayın ve kapatın. Onayları gönderin; aracıları ve kullanıcıları otomatik olarak bilgilendirin.

ITIL uyumlu bir kurulumla, süreçleri ve hizmet sunumunu standartlaştırın.
Sıradan görevleri otomatikleştiren sezgisel sistemler, etkili bir şekilde planlama ve takip organizasyonu sağlar ve tüm takımı aynı sayfada tutar.

Problem Yönetimi

Sorunları izole ederek tüm olaylar arasında köprü kurmaya çalışın. Freshservice’in devam eden ya da geçmişte yaşanmış olaylar analizleriyle işinizdeki sorunları en aza indirin.

Sürüm Yönetimi

Freshservice hesabınızda duyurular oluşturarak ekip üyelerini güncellemelerden başlangıç ve bitiş tarihlerinden haberdar edin.

Değişim Yönetimi

Birkaç tıklamayla geri alma değişiklikleri yapın ve ilgili üyelerin değişiklikleri değerlendirip onaylamasına izin verin. Yeni değişiklikleri önceden değerlendirerek riskleri analiz edin ve azaltın.

Proje yönetimi: İş hedeflerinizle bütünleşik bir IT yönetimi.
Hem bireysel hem takım için iş akışları kurun, projeleriniz eş zamanlı ve etkili bir şekilde yönetin.

Entegre ITSM Platformu

Tek bir pencereden yöneteceğiniz servis yapınıza entegre modüller ile projeleri daha iyi planlayın ve portalınızın tek penceresinden tüm aktiviteleri ve ilişkileri yönetin.

Görev Yönetimi

Projenizi küçük görevlere bölüp, ilgili kişilere anında atayarak hızlı ve etkili bir proje yönetimi gerçekleştirin.

Gerçek Zamanlı Proje Panosu

Gerçek zamanlı ilerlemeyi gösteren basitleştirilmiş kontrol panelimiz ile tüm projelerinize tam bir görünürlük kazandırın. İhtiyacınız olan tüm ayrıntıları görüntüleyin, proje zaman çizelgesini takip edin ve izleme göstergemiz ile son tarih ihlallerinden haberdar olun.

Tüm bilgi işlem dahili ve bilgi işlem dışı varlıklarınızın tam kontrolünü ele alın.
Kapsamlı bir varlık yönetimi kayıtlarınızı asla kaybetmemenizi sağlar.

Envanter Yönetimi

Tüm B.İ. ve B.İ. dışı varlıklarınızı stokta veya kullanımda takip edin.Yapılandırma varlıklarını değerlendirin ve tüm varlıkların güncel bilgileriyle satın alımlar planlayın.

Otomatik Varlık Bulma

Tüm donanım ve yazılımları otomatik olarak tarayan ve varlık bilgilerini düzenli olarak güncelleyen keşif araçlarını kullanarak kuruluşunuzdaki tüm varlıkları tanımlayın.

CMDB / Yapılandırma Yönetimi

Organizasyondaki tüm varlıkların eksiksiz bir deposunu, birbirlerine nasıl bağlı olduklarına ilişkin ayrıntılı bir görünürlük sağlayın. Kritik varlıkları kolayca tanımlayın ve olayların ve değişikliklerin etkisini analiz edin.

Varlık Yaşam Döngüsü Yönetimi

Tüm varlıklarınızı her aşamada tek bir görünümde yönetin ve izleyin. Bakım, yenileme ve elden çıkarma gibi tüm aşama ve etkinliklerinizin bir zaman çizelgesini alın.

Doğru kararlar vermenize yardımcı olacak kapsamlı analizler:
Gelişmiş ölçüt ve raporlar ile performansınızı artırmanıza, sorunları tanımlamanıza ve başarıya odaklı plan yapmanıza olanak tanıyacak bilgi akışına sahip olun.

Norm Dışı Raporlar

Çeşitli filtreler kullanarak olaylar, değişiklikler ve varlıklar için önceden tanımlanmış raporlar oluşturun veya sizin için hazırlanmış raporlarımızdan birini seçin. Darboğazları kolayca tespit edin, satın almalarınızı ve paylaşılacak raporları planlayın.

Özel Raporlar

SLA ve hizmet masası performansınızı hep üst düzeyde tutmak için bilgilerinizi iç görülerinize göre kolayca düzenleyin. Gerçek zamanlı verileri sunum olarak görüntüleyin veya periyodik e-posta raporlarını planlayın.

Modüller Arası Raporlar

Servis masası performansını kolayca izlemek, sorunları belirlemek ve iş içinde kararlar almak için raporlarını etki, grup, tür veya departman bazında görüntüleyin.

Etkileşimli Görselleştirmeler

Veri görselleştirme motoru, verilerinizi sunmak için en uygun yöntemi otomatik olarak önerir. Alternatif olarak, Smartboard’larla etkileşimli görselleştirmelere göz atabilirsiniz.

Doğal Dil Sorgulaması

Doğal Dil Sorgulama motorunu kullanarak servis masası verileriniz ile ilgili sorularınızı sorun. Özel görselleştirmeler oluşturun, filtreler ekleyin ve hatta bir arama çubuğu kullanarak sorular sorun. (Eğitim gerektirmez)

Deneyin, kullanın, farkı görün!

Freshservice’nin bütçenize uygun çözümleriyle tanışın.
Kurulum veya donanıma para vermeden, kullandıkça ödeyeceğiniz harika bir sistem sizi bekliyor. İhtiyaçlarınıza uygun lisans ücretlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Freshworks Bilgi İşlem Yazılımını bir de bizden dinleyin.

Aşağıdaki linke tıklayın, uzmanlarımızı sizinle iletişime geçip işletmeniz için en doğru plan ve çözümler size yardımcı olsunlar.