Pazarlama Süreçlerinin Dijitalleşmesi

Her zaman görünür kalın!

Müşterileriniz ve müşteri adaylarınıza özelleşmiş olarak tasarlayacağınız Eposta ve SMS kampanyaları ile bütün iletişim ağınız ve potansiyel müşterilerinizin kurumunuzdaki gelişmelerden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

(eposta kampanyaları, SMS kampanyaları, İş akışlarına bağlı gönderimler)

E posta kampanyaları

Önceden tasarlanmış şablonlar, sürükle ve bırak editörü ve kolay liste yönetimi gibi özellikler içeren araçlar kullanmak e-posta pazarlamasını mümkün olduğunca basit hale getirir.

Kişiselleştirilmiş e-posta kampanyaları

Mesajlarınızı dinamik hale getirin, böylece her abone mesajınızın sadece onlar için yazıldığını hisseder.

İzin tabanlı e-posta pazarlama

Onay yöneterek daha iyi katılım oranları elde edin. E-posta kampanyalarını yalnızca e-postalarınızı almayı tercih edenlere gönderin.

Sms kampanyaları

Sms kampanyaları ile kolay, hızlı ve etkili pazarlama kampanyaları yaratabilirsiniz. Gelişmiş filtrelemeler ile müşterilerinize ihtiyaçlarına uygun SMS ler gönderin. 

İş akışlarına göre Eposta ve SMS bildirimleri

Yenilenme zamanı gelen anlaşmalar, süreç değişilklikleri ile ilgili bilgilendirmeler gibi iş akışlarınıza bağlı gelişmelerden filtreler ve planlanmış görevler ile hiç zaman kaybetmeden haberdar edin

Dinamik web sitesi

Isı haritaları ve ziyaretçi ilgi analizleriyle web sitenizi daima dinamik tutun. Müşterilerinizin neye ihtiyaç duyduklarına ekstra bir şey yapmadan öğrenin

Ürünler

freshworks

Freshmarketer

zoho-marketinghub-logo

Zoho Marketing Hub

zoho

Zoho Campaigns

zoho

Zoho SalesIQ

zoho

Zoho Survey