Satış Süreçlerinin Dijitalleşmesi

Tüm satış operasyonunuzu tek ve etkili bir noktadan yönetin!

Satış süreçlerinizde dijital çözümler kullanmak, müşterilerinizin, müşteri adaylığından başlayarak satış sonrası süreçlerine kadar geçirdiği bütün aşamaların kayıt ve takibi konusunda size hız, zaman ve etkinlik kazandıracaktır. Ayrıca bu süreçlerde, tekrarlanan ya da benzer özellikler gösteren tutumları tespit etmenizi sağlayarak, yeni adaylarınız için daha anlamlı ve etkili stratejiler geliştirmenize yardımcı olacaktır.

(Müşteri ilişkileri yönetimi, Ziyaretçi takibi, Canlı sohbet, Çağrı merkezi)

Müşteri adayı kazanımı ve takibi

İletişim kanallarınızı etkin kullanarak müşteri adayları elde edin!

Pazarlama çözümlerinizin başarısı, size sağladığı aday bilgilerinin kalitesiyle ölçülür. Bir müşteri adayına ulaşabileceğiniz kanalları dijital çözümlerle etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Ürününüze ilgi duyan müşteri adaylarını hızlı bir şekilde CRM sisteminize toplayıp, skorlama yöntemi sayesinde hızlıca gruplayabilirsiniz.

(Google Ads, Facebook Lead Ads, Call Center, Kart Okuyucu, Canlı sohbet, Web sitesi formları, Müşteri adayı skorlaması, Atama Kuralları, Sosyal Medya otomasyonu)

Web Sitesi Ziyaretçi Takibi - Website Visitor Tracking

İnternet sitenize gelen ziyaretçileriniz ve sitede gerçekleştirdikleri hareketleri eş zamanlı takip  edin ve ihtiyaca yönelik temasa hemen başlayın.

Canlı Sohbet - Live Chat

İnternet sitenizi ziyaret eden müşteri adaylarınız ile telefonunuz veya bilgisayarınız üzerinden anında iletişim kurmanızı sağlayacak araçlarla istek ve taleplere anında ve her yerden cevap verin.

Kampanya Yönetimi - Google ads ve Facebooks lead ads

Google Ads veya diğer sosyal medya mecralarında yapacağınız reklam kampanyalarınızın ne kadar ilgi çektiğini, ne kadar gelire dönüştüğünü CRM sisteminiz üzerinden takip edebilir ve stratejilerinizin etkinliğini anında görebilirsiniz.

Satış fırsatları takibi

Fırsatlarınızı en iyi şekilde yönetin!

Müşteri adaylarınızla yapacağınız e-posta, telefon, anket ve sosyal medya etkileşimlerinizin müşterileri adaylarınız tarafından nasıl karşılandığını eş zamanlı olarak takip etmeniz size önceliklerinizi belirleme ve yönetmede avantaj sağlayacaktır. Bütün satış aşamalarınızı tek bir görünümde takip edebilir, satış temsilcilerinizin, müşterilerin skorlarına veya bölgelerine göre belirlenen hedeflerine ulaşmasında etkili yöntemler geliştirebilirsiniz. En önemlisi bütün dijital sürecinizi mobil uygulamalar yoluyla takip etmek, size her an her yerde işlerinize devam etme rahatlığı sağlayacaktır.

(Sales Signals, Hedefler, Teklifler, Mobil erişim.)

Mobil Uygulama

CRM ve Mail uygulamalarınızın mobil destekli bir ürün üzerinden kurulması size her an her yerden tüm verilerinize ulaşmanıza ve işlerinizi uzaktan da takip edebilmenize destek olacaktır. 

Satış Bildirimleri - Sales Signals

Bir müşteri adayınız ya da müşteriniz bir e postanızı mı açtı? Kampanyalarınızdan birisiyle mi ilgilendi? Ya da sosyal medyadan sizinle ilgili bir bildirimde mi bulundu? CRM siteminize gelecek bildirimlerle ağınızın sizinle ilgili hareketlerinden anında haberdar olun.

Satış Hedefleri - Forecasting

Hem şirketinizin hem satış temsilcilerinizin önünüzdeki dönemlerde ulaşmalarını istediğiniz hedefleri belirleyeyip takip edeceğiniz araçlar sayesinde hem bölgesel veya temsilciye göre performans değerlendirmeleri alabilir hem de satış stratejilerinizle ilgili anlık ipuçları elde edebilirsiniz.

Teklif otomasyonu ve teklif takibi

Oluşturacağınız kurumunuza ait teklif şablonlarınız sayesinde; ister bilgisayarınız ister mobil cihazlarınız üzerinden teklif dökümanlarınızı hazırlayabilir, tek bir tuş ile müşteriye gönderebilir ve bütün teklif süreçlerini takip edebilirsiniz.

Teklif Versiyon Takibi

Müşterilere ilettiğiniz tekliflerin detaylarını kayıt altına aralak tekliflerinizin versiyon takiplerini yapabilirsiz.

Otomatik Kurumsal Teklifler

Kurumunuza ait teklif doküman şablonlarını kullanarak sistemin kurumsal tekliflerinizi otomatik üretmesini sağlayabilir ve teklif sürecinde zaman kazanırsınız.

Mobil Teklifler

Mobil durumdayken bile tekliflerinizi sistem üzerinden kolaylıkla hazırlayıp tek bir tuş ile kurumsal şablonunuza uygun olarak müşterilerinize iletebilirsiniz. 

Ürünler

Freshworks CRM

chat

Freshchat

Zoho CRM

zoho

Zoho Motivator