İş Ortaklarımız

Güçlü iş ortaklıklarımız sayesinde markanızı daha ileriye taşıyın !

Verimor Telekom

Verimor Telekomünikasyon Ticaret Limited Şirketi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilerek telekomünikasyon alanında alternatif telekom operatörü olarak faaliyet göstermektedir. Verimor Telekom, 2011 yılında BTK tarafından kendi numara bloklarını tahsis ederek müşterilerine numara tahsisi yapmaya başlamış, aynı zamanda sabit numara taşıma konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Verimor Telekom, bireysel ve kurumsal müşterilerine sabit telefon, toplu sms hizmeti vermenin yanı sıra müşterilerine santral çözümleri de sunmaktadır.

www.verimor.com.tr

MindBehind

MindBehind yeni teknolojiyi demokratikleştirme yönünde bir yol; Dijital Asistanlar ve Chatbotlar. MindBehind, dünyanın dört bir yanından, tüm çevrelerden yaş fark etmeksizin herkesin ilgi çekici ve akıllı sanal asistanlar ve chatbot oluşturmasını sağlar. Karmaşık kodlamayı veya programlamayı unutun! Artık telefona bağlı ve ezbere bildiğiniz milyonlarca mesaja cevap vermeden zamanınızın tadını çıkarmak için chatbot yaratıcıları topluluğumuzda bize katılın. Emin olun ki sonunda her zaman istediğiniz gibi daha önemli işlerle ilgilenecek bolca zamanınız olacak.

www.mindbehind.com

JustCall

JustCall uzak ekipler için bulut tabanlı bir telefon sistemidir. Satış ve destek ekipleriniz için her zaman, her yerde, herhangi bir cihaz ile kullanabilirsiniz. 70 ülkeden telefon numaraları alın ve arama yapmaya başlayın.

justcall.io

monday.com

Monday.com sayesinde işbirliği yapın ve birbirinizle iletişim kurun! Tamamen şeffaf ve istediğiniz yerden çalışın. Entegrasyonu gerçekleştirin,özelleştirilebilir yapı taşlarıyla kendi iş akışlarınız ve şablonlarınızı oluşturmanın ne kadar güçlü olduğunu deneyimleyin!

monday.com

Alloka

Alloka ile hangi reklam kaynaklarının telefonla potansiyel müşteriler sağladığını görün ve ayrıntılı raporlar alın, bunları kontrol edebilir ve reklam bütçenizi boşa harcamamanıza yardımcı olur.

alloka.com