İş Ortaklarımız

Güçlü iş ortaklıklarımız sayesinde markanızı daha ileriye taşıyın !

Verimor Telekom

Verimor Telekomünikasyon Ticaret Limited Şirketi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilerek telekomünikasyon alanında alternatif telekom operatörü olarak faaliyet göstermektedir. Verimor Telekom, 2011 yılında BTK tarafından kendi numara bloklarını tahsis ederek müşterilerine numara tahsisi yapmaya başlamış, aynı zamanda sabit numara taşıma konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Verimor Telekom, bireysel ve kurumsal müşterilerine sabit telefon, toplu sms hizmeti vermenin yanı sıra müşterilerine santral çözümleri de sunmaktadır.

www.verimor.com.tr

MindBehind

MindBehind yeni teknolojiyi demokratikleştirme yönünde bir yol; Dijital Asistanlar ve Chatbotlar. MindBehind, dünyanın dört bir yanından, tüm çevrelerden yaş fark etmeksizin herkesin ilgi çekici ve akıllı sanal asistanlar ve chatbot oluşturmasını sağlar. Karmaşık kodlamayı veya programlamayı unutun! Artık telefona bağlı ve ezbere bildiğiniz milyonlarca mesaja cevap vermeden zamanınızın tadını çıkarmak için chatbot yaratıcıları topluluğumuzda bize katılın. Emin olun ki sonunda her zaman istediğiniz gibi daha önemli işlerle ilgilenecek bolca zamanınız olacak.

www.mindbehind.com

JustCall

JustCall uzak ekipler için bulut tabanlı bir telefon sistemidir. Satış ve destek ekipleriniz için her zaman, her yerde, herhangi bir cihaz ile kullanabilirsiniz. 70 ülkeden telefon numaraları alın ve arama yapmaya başlayın.

justcall.io

Crabsmedia

Crabs Media 2014 Haziran ayından itibaren yenilenen ismi ve Google Partners çözüm ortaklığı ile başta Google Reklamları olmak üzere Web Geliştirme, Facebook Reklamları, Sosyal Medya, SEO (Search Engine Optimization) ve E-Posta Hizmetleri vermektedir.
Crabs Media İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlamanın farklı ve başarılı yollarını bilen, strateji, tasarım, teknoloji ve pazarlama konularında tecrübeli ekibi ile müşterilerine ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunmaktadır.

www.crabsmedia.com

alotech

AloTech

AloTech, müşterilerine çağrı merkezi hizmeti sunmak isteyen işletmelere tüm çağrı merkezi fonksiyonlarını internet üzerinden ‘’hizmet’’ olarak sunmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir. Geleneksel teknolojilerin aksine donanım, yazılım, sunucu gibi yatırım maliyetleri ve bakım, onarım, lisanslama ve upgrade gibi işletme gereksinimleri olmayan bulut hizmetleriyle çağrı merkezlerine esneklik, maliyet avantajı, yönetim ve kullanım kolaylığı kazandırmayı hedefleyen AloTech bu yaklaşımıyla Bulut teknolojilerinin Türkiye’deki öncüleri arasında yer almaktadır.

alotech.com.tr

Mobildev

Mobildev, müşterilerinin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına yönelik katma değerli servisler geliştiren, Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcı şirketleri ile iş birliği yaparak, portföyüne 17 yılda 23.000’den fazla kurumu katmış bir teknoloji şirketidir. Müşteri ve İş Ortaklarının değişen ihtiyaçlarına ve regülasyonlara her zaman hızlı ve en yeni teknolojileri kullanarak cevap verir. Teknoloji sektöründeki deneyimleri ile, birlikte çalıştığı firmalara kanunlara uyumlu, yüksek güvenlikli ürün ve servisler sunar.

www.mobildev.com

Mobil Dev
Woztell

Woztell

Whatsapp ve iş yazılımınız arasında iletişim kurmanın yeni bir yolu, Woztell ile satışlarınızı artırmak için WhatsApp Business’ı kendi iş yazılımınıza entegre edin!

woztell.com

Bulutsantralim

Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir. Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! Bulutsantralim, sizlere daha güvenli, teknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunuyor! Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan Bulutsantralim ‘de yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yokturTamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

www.bulutsantralim.com/

bulut santralim