Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Satış Süreçlerinin Dijitalleşmesi

Tüm satış operasyonunuzu tek ve etkili bir noktadan yönetin!

Satış süreçlerinizde dijital çözümler kullanmak, müşterilerinizin, müşteri adaylığından başlayarak satış sonrası süreçlerine kadar geçirdiği bütün aşamaların kayıt ve takibi konusunda size hız, zaman ve etkinlik kazandıracaktır. Ayrıca bu süreçlerde, tekrarlanan ya da benzer özellikler gösteren tutumları tespit etmenizi sağlayarak, yeni adaylarınız için daha anlamlı ve etkili stratejiler geliştirmenize yardımcı olacaktır.

(Müşteri ilişkileri yönetimi, Ziyaretçi takibi, Canlı sohbet, Çağrı merkezi)

Müşteri Yönetim Süreçlerinin Dijitalleşmesi

Çok kanallı etkileşim ile müşterilerinizin ihtiyaçlarına anında cevap verin!

 

Müşterilerinizle gerçekleştireceğiniz her türlü aktivitenin tek bir dijital ortamda toplanması satış sonrası süreçlerde müşteri bağlılığınızı sağlamanın önünü açacak bir yöntemdir. Müşterilerinizle kuracağınız ilişkileri düzenleyecek otomasyonlar ve anında yanıt sistemleri ile verimiliğinizi arttırabilirsiniz.

 

(Mobil veri tabanı, Siparişler, Otomasyonlar, Form ve Döküman Şablonları)

Proje Yönetim Süreçlerinin Dijitalleşmesi

Proje yönetiminin zorluklarını avantaja dönüştürün!

Etkin ve verimli bir proje yönetimi için, proje görevlerinin takibi, proje masraflarının takibi ve ekip içerisinde iletişim süreçlerini dijitalleştirebilirsiniz. Bu sayede işlerin zamanında yetişmesi için gerekli olan planlama, görevlendirme, kaynak yönetme ve ortak çalışma süreçlerinizi olabilecek en hızlı ve etkili şekilde organize edebilirsiniz. Ayrıca süreçleri panolar üzerinden eş zamanlı takip edebilir ve süreç içinde kısa vadeli amaçlar belirleyebilirsiniz. Bu sayede çevik bir şekilde değişikliklere cevap verebilir hale geleceksiniz.

(Proje yönetimi, çevik proje yönetimi, görev ve masraf takibi)

Çalışma Ortamının Dijitalleşmesi

Çalışanlarınız için akıllı, verimli ve kollektif iş uygulamaları!

 

Ortak çalışma ve verimlilik üzerine tasarlanmış ofis uygulamaları ile çalışma ortamını dijital ve verimli bir hale getirebilirsiniz. Takım içi akışın sağlanması açısından; ortak döküman kullanımı, eğitim ve toplantılar için online portaller gibi uygulamaların yanında ofis içi ve dışı anlık iletişim sağlayan araçlarla iş yerinizde etkinliği arttırabilirsiniz.

(Kurumsal eposta, Online doküman yönetimi, Online sunum, Ekip içi chat, İşbirliği portali, Online toplantı)

Pazarlama Süreçlerinin Dijitalleştirilmesi

Hep görünür kalın!

Müşterileriniz ve müşteri adaylarınıza özelleşmiş olarak tasarlayacağınız Eposta ve SMS kampanyaları ile bütün iletişim ağınız ve potansiyel müşterilerinizin kurumunuzdaki gelişmelerden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

 

(Eposta kampanyaları, SMS kampanyaları, İş akışlarına bağlı gönderimler)

Raporlama Süreçlerinin Dijitalleştirilmesi

Bütün aktiviteleriniz yeni bilgilere dönüşsün!

Satış ve satış sonrası süreçlerinizle ilgili kullanacağınız raporlama ve analiz araçları ile görselleştirilmiş tablolar ve grafikler oluşturabilir ilerleyen dönem stratejileriniz için kendi süreçlerinizden beslenerek doğru değerlendirmelere ulaşabilirsiniz.

(Raporlama, Analytics, Görselleştirilmiş data, iş zekası çözümleri)